Views Saved Searches (7.x-1.0-beta2) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: enabled
si: සක්‍රීය කලා

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Subject
si: කාරණය

en: Name
si: නම
