Views Saved Searches (7.x-1.0-beta2) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: enabled
ug: ئېچىلدى

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Subject
ug: ماۋزو

en: Name
ug: ئىسىم
