Views Saved Searches (7.x-1.0-beta2) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: enabled
uk: увімкнено

en: Delete
uk: Видалити

en: Content
uk: Вміст

en: Subject
uk: Тема

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Views
uk: Види

en: Notifications
uk: Сповіщення

en: Saved Searches
uk: Збережені пошуки

en: Digest line
uk: Рядок добірки

en: not enabled
uk: недоступно
