Views Saved Searches (7.x-1.0-beta1) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Content
az: Məzmun

en: Subject
az: Mövzu

en: Name
az: Ad

en: Views
az: Görünüşlər
