Views Saved Searches (7.x-1.0-beta1) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: enabled
be: уключана

en: Delete
be: Выдаліць

en: Content
be: Змесціва

en: Subject
be: Тэма

en: Name
be: Імя
