Views Saved Searches (7.x-1.0-beta1) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: enabled
id: hidup

en: Delete
id: Hapus

en: Content
id: Konten

en: Subject
id: Judul

en: Name
id: Nama

en: Views
id: View

en: Notifications
id: Notifikasi
