Views Saved Searches (7.x-1.0-beta1) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: enabled
is: virkt

en: Delete
is: Eyða

en: Content
is: Innihald

en: Subject
is: Viðfangsefni

en: Name
is: Nafn

en: Views
is: Gagnasýn
