Views Saved Searches (7.x-1.0-beta2) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: enabled
ka: გააქტიურებული

en: Delete
ka: წაშლა

en: Content
ka: კონტენტი

en: Subject
ka: სათაური

en: Name
ka: სახელი
