Views Saved Searches (7.x-1.0-beta2) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: enabled
lv: iespējots

en: Delete
lv: Dzēst

en: Content
lv: Saturs

en: Subject
lv: Temats

en: Name
lv: Nosaukums

en: Views
lv: Skati

en: Notifications
lv: Paziņojumi
