Views Secondary Row (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: None
jv: Nihil

en: Separator
jv: Watesan

en: Sortable
jv: Bisa diurutaké

en: Align
jv: Rata

en: Default order
jv: Préntah gawan

en: sort by @s
jv: urutaké karo @s
