Views Secondary Row (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: None
th: ไม่มี

en: Field
th: ช่องรับข้อมูล

en: Separator
th: คั่น,แยก

en: Default order
th: การจัดลำดับเริ่มต้น

en: sort by @s
th: เรียงตาม @s
