Views Secondary Row (7.x-1.1) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: None
bg: Не

en: Field
bg: Поле

en: Views
bg: Изгледи

en: Default order
bg: Ред по подразбиране

en: sort by @s
bg: сортирай по @s
