Views Secondary Row (7.x-1.1) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: None
da: Ingen

en: Field
da: Felt

en: Separator
da: Skilletegn

en: Sortable
da: Kan sorteres

en: Align
da: Justér

en: Default order
da: Sortering

en: Column
da: Kolonne

en: Default sort
da: Standardsortering

en: sort by @s
da: sorter efter @s

en: Hide empty column
da: Skjul tom kolonne
