Views Secondary Row (7.x-3.13) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: None
sv: Ingen

en: Field
sv: Fält

en: Views
sv: Vyer

en: Separator
sv: Avskiljare

en: Sortable
sv: Sorteringsbar

en: Align
sv: Justera

en: Default order
sv: Förvald ordning

en: Column
sv: Kolumn

en: Default sort
sv: Förvald sortering

en: sort by @s
sv: Sortera efter @s

en: Hide empty column
sv: Dölj tom kolumn
