Views Secondary Row (7.x-3.6) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Field
be: Поле

en: Separator
be: Раздзяляльнік

en: Default order
be: Парадак па змоўчанні

en: sort by @s
be: Сартаваць па @s
