Views Secondary Row (7.x-3.6) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: None
el: Κανένα

en: Field
el: Πεδίο

en: Separator
el: Διαχωριστής

en: Align
el: Στοίχιση

en: Default order
el: Προεπιλεγμένη σειρά

en: Column
el: Στήλη

en: sort by @s
el: ταξινόμηση κατά @s

en: Hide empty column
el: Απόκρυψη κενής στήλης
