Views Secondary Row (7.x-3.6) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: None
ja: なし

en: Field
ja: フィールド

en: Views
ja: ビュー

en: Separator
ja: セパレーター

en: Sortable
ja: 並び替え可能

en: Align
ja: 配置

en: Default order
ja: デフォルトの並び順

en: Column
ja: カラム

en: Default sort
ja: デフォルトの並び順

en: sort by @s
ja: @s で並び替え

en: Hide empty column
ja: 空の列を隠す
