Views Secondary Row (7.x-3.6) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: None
ru: Нет

en: Field
ru: Поле

en: Views
ru: Представление

en: Separator
ru: Разделитель

en: Sortable
ru: Может быть отсортирован

en: Align
ru: Выравнивание

en: Default order
ru: Порядок по умолчанию

en: Column
ru: Колонка

en: Default sort
ru: Сортировка по умолчанию

en: sort by @s
ru: сортировать по @s

en: Hide empty column
ru: Скрыть пустую колонку
