Views Secondary Row (7.x-3.6) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: None
vi: Không có

en: Field
vi: Trường

en: Separator
vi: Kí tự ngăn cách

en: Sortable
vi: Có thể sắp xếp

en: Default order
vi: Thứ tự mặc định

en: Column
vi: Cột

en: Default sort
vi: Thứ tự mặc định

en: sort by @s
vi: sắp xếp theo @s
