Views Secondary Row (7.x-3.6) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: None
he: ללא

en: Field
he: שדה

en: Views
he: היבטים

en: Separator
he: מפריד

en: Sortable
he: ניתן למיון

en: Align
he: יישור

en: Default order
he: סדר ברירת מחדל

en: Column
he: עמודה

en: Default sort
he: מיון ברירת מחדל

en: sort by @s
he: מיון לפי @s
