Views Send (7.x-1.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (15 entries)

en: Next
ku: دواتر

en: select
ku: ده‌ستنیشان کردن

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Message
ku: پەیام

en: none
ku: هیچ

en: Timestamp
ku: کات مۆر

en: User ID
ku: ID ی بەکارهێنەر

en: Recipients
ku: وەرگرەکان

en: Send e-mail
ku: ئیمێل بنێرە

en: To
ku: بۆ

en: From
ku: له‌لایەن

en: E-mail address
ku: ئیمێل ئەدرێس

en: Unlimited
ku: بێسنوور

en: Send
ku: بینێره‌
