Views Send (7.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (28 entries)

en: Next
tr: Sonraki

en: select
tr: seç

en: Subject
tr: Konu

en: Cancel
tr: İptal

en: Priority
tr: Öncelik

en: Message
tr: İleti

en: none
tr: hiçbiri

en: Views
tr: Görünümler

en: Timestamp
tr: Zaman damgası

en: User ID
tr: Kullanıcı ID

en: Recipients
tr: Alıcılar

en: Send e-mail
tr: E-posta gönder

en: Sender
tr: Gönderen

en: To
tr: Kime

en: From
tr: Kimden

en: E-mail address
tr: E-posta adresi

en: 1 day
tr: @count gün

en: Unlimited
tr: Sınırsız

en: Send
tr: Gönder

en: Plain
tr: Sade

en: Token
tr: Simge

en: E-mail subject
tr: E-posta konusu

en: low
tr: düşük

en: high
tr: yüksek

en: 1 week
tr: @count hafta

en: Row
tr: Satır

en: Recent log entries
tr: Yakın geçmişteki günlük kayıtları

en: You may post PHP code. You should include &lt;?php ?&gt; tags.
tr: PHP kodu yollayabilirsiniz. &lt;?php ?&gt; etiketlerini eklemelisiniz.
