Views Send (7.x-1.0-rc1) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Next
ps: بل

en: Subject
ps: موضوع

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Message
ps: پيغام

en: Views
ps: ليدنې

en: Attachment
ps: نښل

en: To
ps: ته

en: Row
ps: کتار
