Views Send (7.x-1.0-rc1) - en to sq translation catalogue (15 entries)

en: Subject
sq: Subjekti

en: Cancel
sq: Anulo

en: Message
sq: Mesazhi

en: none
sq: asnjë

en: Timestamp
sq: Data dhe ora

en: Attachment
sq: Bashkangjitur

en: Recipients
sq: Marrës

en: Send e-mail
sq: Dërgo e-mail

en: To
sq: Për

en: From
sq: Nga

en: E-mail address
sq: E-mail adresa

en: Unlimited
sq: Pa limit

en: Send
sq: Dërgo

en: Attachments
sq: Të bashkangjitur

en: Recent log entries
sq: Elementët e fundit shtuar në log
