Views Send (7.x-1.0-rc2) - en to bo translation catalogue (20 entries)

en: Next
bo: འོག་མ

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Priority
bo: གཙོ་གནད

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: none
bo: མེད

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: Timestamp
bo: དུས་རྟགས

en: Attachment
bo: ཟུར་སྣོན་ཡིག་ཆ

en: User ID
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ཨང་རྟགས

en: Recipients
bo: ལེན་མཁན

en: Send e-mail
bo: གློག་ཡིག་གཏོང་བ

en: To
bo: སྐུར་ས

en: E-mail address
bo: གློག་ཡིག

en: 1 day
bo: ཉིན་གཅིག

en: Unlimited
bo: ཚོད་འཛིན་བྱས་མེད

en: Send
bo: སྐུར་བ

en: Token
bo: མཚོན་གྲངས

en: 1 week
bo: གཟའ་འཁོར་ 1

en: Row
bo: ཕྲེང
