Views Send (7.x-1.0-rc2) - en to bs translation catalogue (13 entries)

en: Next
bs: Sljedeći

en: Subject
bs: Naslov

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Priority
bs: Prioritet

en: Message
bs: Poruka

en: none
bs: ništa

en: Attachment
bs: Prilog

en: Send e-mail
bs: Pošalji email

en: E-mail address
bs: Email adresa

en: 1 day
bs: 1 dan

en: Unlimited
bs: Neograničeno

en: Send
bs: Pošalji

en: 1 week
bs: 1 sedmica
