Views Send (7.x-1.0-rc2) - en to pl translation catalogue (40 entries)

en: Next
pl: Dalej

en: select
pl: wybierz

en: Subject
pl: Tytuł

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Priority
pl: Priorytet

en: Message
pl: Wiadomość

en: none
pl: brak

en: Views
pl: Widoki

en: Attachment
pl: Załącznik

en: User ID
pl: ID użytkownika

en: Recipients
pl: Odbiorcy

en: Send e-mail
pl: Wyślij e-mail

en: Sender
pl: Nadawca

en: To
pl: Do

en: From
pl: Od

en: E-mail address
pl: Adres e-mail

en: 1 day
pl: 1 dzień

en: Unlimited
pl: Nieograniczone

en: Send
pl: Wyślij

en: Attachments
pl: Załączniki

en: normal
pl: normalna

en: Token
pl: Wzorzec

en: Cron throttle
pl: Przepustowość cron

en: Replacement value
pl: Treść zastępująca

en: E-mail subject
pl: Temat wiadomości e-mail

en: low
pl: niski

en: high
pl: wysoki

en: 1 week
pl: 1 tydzień

en: Recipient's name
pl: Nazwa odbiorcy

en: highest
pl: najwyższy

en: lowest
pl: najniższy

en: Request receipt
pl: Prośba o potwierdzenie

en: Note that e-mail priority is ignored by a lot of e-mail programs.
pl: Weź pod uwagę, że priorytet wiadomości jest ignorowany przez wiele klientów poczty.

en: Row
pl: Wiersz

en: Immediate
pl: Natychmiast

en: 2 weeks
pl: 2 tygodnie

en: Mail spool expiration
pl: Wygaśnięcie kolejki e-mail

en: Recent log entries
pl: Ostatnie wpisy do dziennika

en: Select all items on this page
pl: Wybierz wszystkie elementy na tej stronie

en: Please select at least one item.
pl: Proszę wybrać przynajmniej jedną rzecz.
