Views Send (7.x-1.0-rc3) - en to ca translation catalogue (35 entries)

en: Next
ca: Següent

en: select
ca: selecciona

en: Subject
ca: Assumpte

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Priority
ca: Prioritat

en: Message
ca: Missatge

en: none
ca: cap

en: Timestamp
ca: Marca horària

en: Attachment
ca: Adjunt

en: User ID
ca: Identificador d'usuari

en: Recipients
ca: Destinataris

en: Send e-mail
ca: Envia un correu electrònic

en: Sender
ca: Remitent

en: To
ca: Per

en: From
ca: De

en: E-mail address
ca: Adreça de correu electrònic

en: 1 day
ca: 1 dia

en: Unlimited
ca: Il·limitat

en: Send
ca: Enviar

en: Attachments
ca: Adjunts

en: Tokens
ca: Comodins

en: Replacement value
ca: Valor pel qual se substitueix

en: E-mail subject
ca: Assumpte del correu electrònic

en: low
ca: baixa

en: high
ca: alta

en: 1 week
ca: 1 setmana

en: highest
ca: la més alta

en: lowest
ca: la més baixa

en: Request receipt
ca: Sol·licitud de recepció

en: Row
ca: Fila

en: Immediate
ca: Immediat

en: 2 weeks
ca: 2 setmanes

en: Recent log entries
ca: Entrades recents del registre

en: Select all items on this page
ca: Selecciona tots els elements en aquesta pàgina

en: Please select at least one item.
ca: Seleccioneu almenys un element.
