Views Send (7.x-1.0-rc3) - en to gu translation catalogue (13 entries)

en: Next
gu: આગળ

en: select
gu: ચયન કરો

en: Subject
gu: વિષય

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Priority
gu: અગ્રતા

en: Message
gu: સંદેશ

en: Timestamp
gu: સમયછાપ

en: Send e-mail
gu: મેઈલ મોકલો

en: E-mail address
gu: ઈન્ટરનેટ પત્ર વ્યવહારનું સરનામું

en: 1 day
gu: ૧ દિવસ

en: Unlimited
gu: અમર્યાદિત

en: Send
gu: મોકલો

en: 1 week
gu: ૧ અઠવાડિયુ
