Views Send (7.x-1.0-rc3) - en to si translation catalogue (7 entries)

en: Next
si: ඊලඟ

en: select
si: තෝරන්න

en: Subject
si: කාරණය

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Priority
si: ප්‍රමුඛතාව

en: E-mail address
si: ඊ-මේල් ලිපිනය

en: Unlimited
si: අනන්තයි
