Views Send (7.x-1.0-rc3) - en to sl translation catalogue (24 entries)

en: Next
sl: Naslednja

en: select
sl: izberi

en: Subject
sl: Zadeva

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Priority
sl: Prioriteta

en: Message
sl: Sporočilo

en: none
sl: nič

en: Timestamp
sl: Časovna oznaka

en: Attachment
sl: Priponka

en: Recipients
sl: Prejemniki

en: Send e-mail
sl: Pošlji e-pošto

en: To
sl: Za

en: From
sl: Od

en: E-mail address
sl: Elektronski naslov

en: Unlimited
sl: Neomejeno

en: Send
sl: Pošlji

en: Attachments
sl: Priponke

en: normal
sl: normalna

en: low
sl: nizka

en: high
sl: visoka

en: highest
sl: najvišja

en: lowest
sl: najnižja

en: Request receipt
sl: Zahtevaj potrditev dostave

en: Recent log entries
sl: Zadnji zapisi v dnevniku
