Views Send (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (35 entries)

en: Next
gl: Seguinte

en: select
gl: seleccionar

en: Subject
gl: Asunto

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Priority
gl: Prioridade

en: Message
gl: Mensaxe

en: none
gl: ningún

en: Views
gl: Vistas

en: Timestamp
gl: Marca de tempo

en: Attachment
gl: Anexo

en: User ID
gl: ID de usuario/a

en: Recipients
gl: Destinatarios

en: Send e-mail
gl: Enviar un correo-e

en: To
gl: Para

en: From
gl: De

en: E-mail address
gl: Enderezo de correo-e

en: 1 day
gl: 1 día

en: Unlimited
gl: Ilimitado

en: Send
gl: Enviar

en: Attachments
gl: Adxuntos

en: Tokens
gl: Comodines

en: Token
gl: Símbolos

en: Cron throttle
gl: Autorregular cron

en: Replacement value
gl: Valor de reemplazo

en: E-mail subject
gl: Asunto do correo electrónico

en: low
gl: baixo

en: high
gl: alto

en: 1 week
gl: 1 semana

en: highest
gl: a máis alta

en: lowest
gl: a máis baixa

en: Request receipt
gl: Acuse de recibo

en: Row
gl: Ringleira

en: 2 weeks
gl: 2 semanas

en: Mail spool expiration
gl: Expiración da cola de correo

en: Recent log entries
gl: Entradas recentes do rexistro
