Views Send (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (35 entries)

en: Next
sk: Ďalej

en: select
sk: výber

en: Subject
sk: Predmet

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Priority
sk: Priorita

en: Message
sk: Správa

en: none
sk: žiadne

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Timestamp
sk: Časová známka

en: Attachment
sk: Príloha

en: User ID
sk: ID používateľa

en: Recipients
sk: Adresáti

en: Send e-mail
sk: Poslať e-mail

en: Sender
sk: Odosielateľ

en: To
sk: Komu

en: From
sk: Od

en: E-mail address
sk: E-mailová adresa

en: 1 day
sk: 1 deň

en: Unlimited
sk: Neobmedzené

en: Send
sk: Odoslať

en: Attachments
sk: Prílohy

en: normal
sk: normálny

en: Tokens
sk: Tokeny

en: Replacement value
sk: Hodnota na nahradenie

en: E-mail body
sk: Telo e-mailu

en: E-mail subject
sk: Predmet e-mailu

en: low
sk: nízka

en: high
sk: vysoké

en: 1 week
sk: 1 týždeň

en: highest
sk: najvyššia

en: lowest
sk: najnižšia

en: Request receipt
sk: Vyžiadať potvrdenie o prečítaní

en: Row
sk: Riadok

en: 2 weeks
sk: 2 týždne

en: Recent log entries
sk: Posledné udalosti
