Views Send (7.x-1.1) - en to bn translation catalogue (10 entries)

en: Next
bn: পরবর্তী

en: Subject
bn: বিষয়

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Message
bn: বার্তা

en: none
bn: একটিও নয়

en: Attachment
bn: সংযুক্তি

en: User ID
bn: ব্যবহারকারীর আইডি

en: To
bn: বরাবর

en: E-mail address
bn: ই-মেইল ঠিকানা

en: Unlimited
bn: অসীম
