Views Send (7.x-1.1) - en to eo translation catalogue (20 entries)

en: Next
eo: Sekva

en: Subject
eo: Temo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Message
eo: Mesaĝo

en: none
eo: neniu

en: Views
eo: Vidoj

en: Timestamp
eo: Tempindiko

en: Attachment
eo: Kunsendaĵo

en: Recipients
eo: Ricevontoj

en: Send e-mail
eo: Sendu retpoŝton

en: To
eo: Al

en: From
eo: De

en: E-mail address
eo: Retpoŝtadreso

en: Unlimited
eo: Senlima

en: Send
eo: Sendu

en: Attachments
eo: Alkroĉaĵoj

en: normal
eo: normala

en: low
eo: malalta

en: high
eo: alta

en: Recent log entries
eo: Lastaj log-enskriboj
