Views Send (7.x-1.2) - en to fa translation catalogue (30 entries)

en: Next
fa: بعدی

en: select
fa: انتخاب

en: Subject
fa: موضوع

en: Cancel
fa: لغو

en: Priority
fa: اولویت

en: Message
fa: پیام

en: none
fa: هیچ

en: Views
fa: نماها

en: Timestamp
fa: الگوی زمانی

en: Attachment
fa: پیوست

en: User ID
fa: شناسه کاربر

en: Recipients
fa: گیرنده‌ها

en: Send e-mail
fa: ارسال پست الکترونیک

en: Sender
fa: فرستنده

en: To
fa: به

en: From
fa: از

en: E-mail address
fa: نشانی پست الکترونیک

en: 1 day
fa: ۱ روز

en: Unlimited
fa: نامحدود

en: Send
fa: ارسال

en: Attachments
fa: پیوست‌ها

en: normal
fa: معمولی

en: Tokens
fa: توکن‌ها

en: Token
fa: توکن

en: Replacement value
fa: مقدار جایگزین

en: 1 week
fa: ۱ هفته

en: highest
fa: بالاترین

en: Go back
fa: بازگشت به عقب

en: 2 weeks
fa: 2 هفته

en: Recent log entries
fa: ورودی های اخیر لاگ
