Views Send (7.x-1.2) - en to ne translation catalogue (14 entries)

en: Next
ne: अर्को

en: select
ne: छान्नुहोस्

en: Subject
ne: विषय

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Message
ne: सन्देश

en: none
ne: कुनै पनि होइन

en: Timestamp
ne: टाइमस्ट्याम्प

en: Attachment
ne: संलग्न

en: Recipients
ne: प्राप्तकर्ता

en: Send e-mail
ne: ई-मेल पठाउनुहोस्

en: To
ne: लाई

en: E-mail address
ne: ई-मेल ठेगाना

en: Unlimited
ne: असिमित

en: Send
ne: पठाउनुहोस्
