Views Send (7.x-1.2) - en to te translation catalogue (19 entries)

en: Next
te: తరువాత

en: select
te: ఎంచు

en: Subject
te: విషయం

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Priority
te: ప్రాధాన్యత

en: Message
te: సందేశం

en: none
te: ఏమీలేవు

en: Timestamp
te: కాలముద్ర

en: Attachment
te: జోడింపు

en: User ID
te: వాడుకరి ID

en: Send e-mail
te: ఈ-మెయిల్ పంపించు

en: To
te: ఎవరికి

en: From
te: నుండి

en: E-mail address
te: ఈ-మెయిల్ చిరునామా

en: 1 day
te: 1 రోజు

en: Unlimited
te: అపరిమితం

en: Send
te: పంపించు

en: Attachments
te: జోడింపులు

en: 1 week
te: 1 వారం
