Views Send (7.x-1.3) - en to ug translation catalogue (14 entries)

en: Next
ug: كېيىنكى

en: select
ug: تاللاش

en: Subject
ug: ماۋزو

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Send e-mail
ug: ئې-خەت يوللاش

en: To
ug: تاپشۇرۇپ ئالغۇچى

en: From
ug: يوللىغۇچى

en: E-mail address
ug: ئې-خەت ئادرىسى

en: 1 day
ug: 1 كۈن

en: Unlimited
ug: چەكسىز

en: Send
ug: يوللاش

en: 1 week
ug: ھەپتە 1

en: Row
ug: قۇر
