Views Send (7.x-1.3) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Next
ur: اگلا

en: select
ur: انتخاب کریں

en: Subject
ur: موضوع

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Priority
ur: ترجیح

en: none
ur: کوئی نہیں

en: Timestamp
ur: ٹائمسٹیمپ

en: E-mail address
ur: ای-میل ایڈریس
