Views Send (7.x-1.4) - en to am translation catalogue (12 entries)

en: Next
am: ቀጣይ

en: Subject
am: ዓርእስት

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Message
am: መልእክት

en: none
am: ምንም

en: Timestamp
am: ማህተመ ሰዓት

en: Send e-mail
am: ኢ-ሜል ላክ

en: E-mail address
am: ኢ-ሜል አድራሻ

en: 1 day
am: 1 ቀን

en: Unlimited
am: ያልተወሰነ

en: 1 week
am: 1 ሳምንት

en: Recent log entries
am: በቅርቡ የገቡ ምዝገባዎች
