Views Send (7.x-1.4) - en to et translation catalogue (28 entries)

en: Next
et: Järgmine

en: select
et: selekteeri

en: Subject
et: Teema

en: Cancel
et: Tühista

en: Priority
et: Tähtsus

en: Message
et: Teade

en: none
et: puudub

en: Views
et: Vaated

en: Timestamp
et: Kuupäev ja aeg

en: Attachment
et: Manus

en: User ID
et: Kasutaja ID

en: Recipients
et: Saajad

en: Send e-mail
et: Saada kiri

en: Sender
et: Saatja

en: To
et: Kellele

en: From
et: Kellelt

en: E-mail address
et: E-posti aadress

en: 1 day
et: 1 päev

en: Unlimited
et: Piiramatu

en: Send
et: Saada

en: Attachments
et: Manused

en: normal
et: tavaline

en: Tokens
et: Märgised

en: Token
et: Tekstiasendaja

en: 1 week
et: 1 nädal

en: Go back
et: Mine tagasi

en: Row
et: Rida

en: Recent log entries
et: Viimased teated
