Views Send (7.x-1.4) - en to fi translation catalogue (41 entries)

en: Next
fi: Seuraava

en: select
fi: valitse

en: Subject
fi: Aihe

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Priority
fi: Tärkeys

en: Message
fi: Viesti

en: none
fi: ei yhtään

en: Views
fi: Näkymät

en: Timestamp
fi: Ajankohta

en: Attachment
fi: Liite

en: User ID
fi: Käyttäjän ID

en: Recipients
fi: Vastaanottajat

en: Send e-mail
fi: Lähetä sähköpostia

en: To
fi: Osoitteeseen

en: From
fi: Lähettäjä

en: E-mail address
fi: Sähköpostiosoite

en: 1 day
fi: 1 päivä

en: Unlimited
fi: Rajoittamaton

en: Send
fi: Lähetä

en: Attachments
fi: Liitteet

en: normal
fi: normaali

en: Tokens
fi: Merkit

en: Token
fi: Muuttuja

en: Cron throttle
fi: Cron-ajon lähetysrajoitus

en: Replacement value
fi: Korvattava muuttuja

en: E-mail subject
fi: Sähköpostin otsikko

en: low
fi: alhainen

en: high
fi: korkea

en: 1 week
fi: 1 viikko

en: highest
fi: suurin

en: lowest
fi: pienin

en: Request receipt
fi: Pyydä kuittaus

en: Note that e-mail priority is ignored by a lot of e-mail programs.
fi: Huomaa, että useat sähköpostiohjelmat eivät ota huomioon viestille asetettua prioriteettiä.

en: Go back
fi: Palaa takaisin

en: Row
fi: Rivi

en: Immediate
fi: Älä säilytä

en: 2 weeks
fi: 2 viikkoa

en: Mail spool expiration
fi: Uutiskirjeiden varastointi

en: Recent log entries
fi: Viimeisimmät lokimerkinnät

en: Select all items on this page
fi: Valitse kaikki tulokset tällä sivulla

en: Please select at least one item.
fi: Valitse vähintään yksi vaihtoehto.
