Views Send (7.x-1.4) - en to nl translation catalogue (81 entries)

en: Next
nl: Volgende

en: select
nl: selecteer

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Priority
nl: Prioriteit

en: Message
nl: Bericht

en: none
nl: geen

en: Views
nl: Overzichten

en: Timestamp
nl: Tijdstip

en: Attachment
nl: Bijlage

en: User ID
nl: Gebruikers-ID

en: Recipients
nl: Ontvangers

en: Send e-mail
nl: E-mail versturen

en: Sender
nl: Afzender

en: To
nl: Naar

en: From
nl: Van

en: E-mail address
nl: E-mailadres

en: 1 day
nl: 1 dag

en: Unlimited
nl: Onbeperkt

en: Send
nl: Versturen

en: Attachments
nl: Bijlagen

en: normal
nl: normaal

en: Cron throttle
nl: Afknijpen (throttle) cron

en: Replacement value
nl: Vervangende waarde

en: E-mail body
nl: E-mail bericht

en: E-mail subject
nl: E-mail-onderwerp

en: low
nl: laag

en: high
nl: hoog

en: Recipient's name
nl: Naam van de ontvanger

en: highest
nl: hoogste

en: lowest
nl: laagste

en: Request receipt
nl: Ontvangstbevestiging

en: Note that e-mail priority is ignored by a lot of e-mail programs.
nl: Let op: e-mail prioriteit wordt niet door alle ontvangende e-mail programma's ondersteund.

en: Go back
nl: Ga terug

en: Row
nl: Rij

en: Immediate
nl: Onmiddellijk

en: 2 weeks
nl: 2 weken

en: Mail spool expiration
nl: E-mailbuffer vervaltijd

en: Recent log entries
nl: Recente logs

en: Sender's name
nl: Naam van de afzender

en: Select all items on this page
nl: Alle items op deze pagina selecteren

en: Please select at least one item.
nl: Minstens één naam selecteren

en: Enter the sender's human readable name.
nl: Voer de naam van de afzender in.

en: Sender's e-mail
nl: E-mail van de afzender.

en: Enter the sender's e-mail address.
nl: Voer het e-mailadres van de afzender in.

en: Field used for recipient's name
nl: Veld met de naam van de ontvanger.

en: Select which field from the current view will be used as recipient's name.
nl: Kies het veld dat de naam van de ontvanger bevat.

en: Field used for recipient's e-mail
nl: Veld met het e-mailadres van de ontvanger.

en: Select which field from the current view will be used as recipient's e-mail.
nl: Kies het veld dat het e-mailadres van de ontvanger bevat.

en: Message sent to %mail.
nl: Bericht gestuurd naar %mail

en: %ok messages sent in %sec seconds, %fail failed sending.
nl: %ok berichten gestuurd in %sec seconden, %fail konden niet verstuurd worden.

en: After sending an individual email
nl: Na het versturen van een individuele email

en: All information about the message.
nl: Alle informatie over het bericht

en: message count
nl: aantal berichten

en: Recipient's e-mail
nl: E-mail van de ontvanger

en: Additional e-mail options
nl: Meer e-mailopties

en: Additional headers
nl: Extra headers

en: Send a copy of the message to the sender.
nl: Stuur een kopie naar de afzender.

en: Remember these values for the next time a mass mail is sent. (The values are not stored per user.)
nl: Onthoudt alle gegevens voor de volgende keer.

en: Illegale format selected
nl: Illegale opmaak geselecteerd

en: The sender's e-mail is not a valid e-mail address: %mail
nl: Het e-mailadres van de afzender is geen geldig e-mailadres: %mail

en: Review and confirm the message that is about to be sent
nl: Controleer en bevestig het bericht dat verstuurd gaat worden.

en: No mails sent since you aren't allowed to send mass mail with Views. (<a href="@permurl">Edit the permission.</a>)
nl: Geen mails verzonden omdat u geen rechten hebt om mails in bulk te verzenden met overzichten. (<a href="@permurl">Wijzig de rechten hier.</a>)

en: E-mail content
nl: E-mailinhoud

en: e-mail message
nl: e-mailbericht

en: Views Send e-mail message
nl: Views Send e-mailbericht

en: The field used for recipient's e-mail contains an invalid e-mail address in all selected rows. Maybe choose another field to act as recipient's e-mail?
nl: Het veld dat is ingesteld als e-mailadres van de ontvangers bevat ongeldige adressen. Is het juiste veld geselecteerd?

en: The field used for recipient's e-mail contains an invalid e-mail address in @wrong of @total selected rows. Choose another field to act as recipient's e-mail or return to the view and narrow the selection to a subset containing only valid addresses. Bad addresses:
nl: Het veld dat is ingesteld als e-mail adres van de ontvangers bevat ongeldige adressen in @wrong van @total aantal adressen. Selecteer een ander veld, of ga terug naar het overzicht en beperk de selectie tot een subset met geldige adressen. Ongeldige adressen:

en: Send e-mails to a list created with Views.
nl: Stuur e-mail naar alle geselecteerden in de lijst.

en: Use attachments with Views Send
nl: Sta het gebruik van bijlagen toe.

en: Attach files to e-mails sent with Views Send.
nl: Voeg een bijlage toe aan de e-mail.

en: Send the message directly using the Batch API.
nl: Stuur de berichten direct met behulp van de Batch-API.

en: Sent @current of @total messages.
nl: Op dit moment zijn @current van de @total berichten verstuurd.

en: Tokens for Views Send e-mail message.
nl: Variabelen te gebruiken in de e-mail.

en: Enter the e-mail's subject. You can use tokens in the subject.
nl: Voer het onderwerp van de e-mail in. In het onderwerp kunnen variabelen gebruikt worden.

en: Enter the body of the message. You can use tokens in the message.
nl: Voer hier het bericht in. Ook in het bericht kunnen variabelen gebruikt worden.

en: You can use the following tokens in the subject or message.
nl: De volgende variabelen kunnen worden gebruikt in het onderwerp en in de tekst van het bericht:

en: Views Send specific tokens
nl: Specifieke e-mail-variabelen

en: General tokens
nl: Algemene variabelen

en: 1 message processed. | @count messages processed.
nl[0]: 1 bericht verstuurd.
nl[1]: @count berichten verstuurd.

en: 1 message added to the spool. | @count messages added to the spool.
nl[0]: 1 bericht klaar gezet om te versturen.
nl[1]: @count berichten klaar gezet om te versturen.
