Views Send (7.x-1.4) - en to oc translation catalogue (25 entries)

en: Next
oc: Seguent

en: Subject
oc: Objècte

en: Cancel
oc: Anullar

en: Priority
oc: Prioritat

en: Message
oc: Messatge

en: none
oc: pas cap

en: Views
oc: Vistas

en: Timestamp
oc: Orodatatge

en: Attachment
oc: Fichièr estacat

en: User ID
oc: Identificant (ID) utilizaire

en: Recipients
oc: Destinataris

en: Send e-mail
oc: Mandar un corrièr electronic

en: To
oc: A

en: From
oc: De

en: E-mail address
oc: Adreça de corrièr electronic

en: 1 day
oc: 1 jorn

en: Unlimited
oc: Illimitat

en: Send
oc: Mandar

en: Attachments
oc: Fichièrs estacats

en: Tokens
oc: Getons (tokens)

en: Token
oc: Geton (token)

en: Row
oc: Linha

en: Recent log entries
oc: Escrituras recentas del jornal

en: Select all items on this page
oc: Seleccionar totes los elements d'aquesta pagina

en: Please select at least one item.
oc: Seleccionatz al mens un element.
