Views Send (7.x-1.4) - en to pa translation catalogue (9 entries)

en: Subject
pa: ਵਿਸ਼ਾ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Message
pa: ਸੰਦੇਸ਼

en: none
pa: ਕੋਈ ਨਹੀਂ

en: Timestamp
pa: ਟਾਈਮ-ਮੋਹਰ

en: Send e-mail
pa: ਈਮੇਲ ਭੇਜੋ

en: To
pa: ਵੱਲ

en: From
pa: ਵਲੋਂ

en: E-mail address
pa: ਈ-ਮੇਲ ਐਡਰੈੱਸ
