Views Send (7.x-1.5) - en to cs translation catalogue (37 entries)

en: Next
cs: Další

en: select
cs: vybrat

en: Subject
cs: Předmět

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Priority
cs: Priorita

en: Message
cs: Zpráva

en: none
cs: žádné

en: Timestamp
cs: Časové razítko

en: Attachment
cs: Příloha

en: User ID
cs: ID uživatele

en: Recipients
cs: Příjemci

en: Send e-mail
cs: Poslat e-mail

en: Sender
cs: Odesílatel

en: To
cs: Komu

en: From
cs: Od

en: E-mail address
cs: E-mailová adresa

en: 1 day
cs: 1 den

en: Unlimited
cs: Neomezené

en: Send
cs: Poslat

en: Attachments
cs: Přílohy

en: normal
cs: normální

en: Tokens
cs: Tokeny

en: Cron throttle
cs: Omezení cronu

en: Replacement value
cs: Nahrazovací hodnota

en: E-mail subject
cs: Předmět emailu.

en: low
cs: nízká

en: high
cs: vysoká

en: highest
cs: nejvyšší

en: lowest
cs: nejnižší

en: Request receipt
cs: Vyžadovat doručenku

en: Go back
cs: Krok zpět

en: Row
cs: Řádek

en: Immediate
cs: okamžité

en: 2 weeks
cs: 2 týdny

en: Mail spool expiration
cs: Vypršení platnosti ve frontě

en: Recent log entries
cs: Nejnovější záznamy v logu

en: Please select at least one item.
cs: Prosím, vyberte alespoň jendu položku.
