Views Send (7.x-1.5) - en to dz translation catalogue (15 entries)

en: Next
dz: ཤུལ་མམ།

en: Subject
dz: དོན་ཚན།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Message
dz: འཕྲིན་དོན།

en: none
dz: གང་ཡང་མེནམ།

en: Timestamp
dz: དུས་བཀོད།

en: Attachment
dz: མཉམ་སྦྲགས།

en: Recipients
dz: ལེན་འཁན་ཚུ།

en: Send e-mail
dz: གློག་འཕྲིན་གཏང་།

en: To
dz: ལུ་

en: From
dz: ལས་

en: E-mail address
dz: གློག་འཕྲིན་གྱི་ཁ་བྱང།

en: Unlimited
dz: ཚད་མེདཔ།

en: Attachments
dz: མཉམ་སྦྲགས་ཚུ།

en: Recent log entries
dz: འཕྲལ་གྱི་ལོག་འཛུལ་ཞུགས་ཚུ་
