Views Send (7.x-1.5) - en to hu translation catalogue (46 entries)

en: Next
hu: Következő

en: select
hu: választás

en: Subject
hu: Tárgy

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Priority
hu: Fontosság

en: Message
hu: Üzenet

en: none
hu: nincs

en: Views
hu: Nézetek

en: Timestamp
hu: Időbélyeg

en: Attachment
hu: Csatolmány

en: User ID
hu: Felhasználó azonosítója

en: Recipients
hu: Címzettek

en: Send e-mail
hu: Email elküldése

en: Sender
hu: Feladó

en: To
hu: Hova

en: From
hu: Honnan

en: E-mail address
hu: E-mail cím

en: 1 day
hu: 1 nap

en: Unlimited
hu: Korlátlan

en: Send
hu: Küldés

en: Attachments
hu: Csatolmányok

en: normal
hu: általános

en: Tokens
hu: Vezérjelek

en: Token
hu: Vezérjel

en: Cron throttle
hu: Időzített feladat visszafogó

en: Replacement value
hu: Helyettesítési érték

en: E-mail subject
hu: Az e-mail tárgya

en: low
hu: alacsony

en: high
hu: magas

en: Headers
hu: Fejlécek

en: 1 week
hu: 1 hét

en: highest
hu: legmagasabb

en: lowest
hu: legalacsonyabb

en: Request receipt
hu: Olvasási visszaigazolás kérése

en: Note that e-mail priority is ignored by a lot of e-mail programs.
hu: Megjegyzésként, a legtöbb email olvasó program a fontosságot figyelmen kívül hagyja.

en: Go back
hu: Vissza

en: Row
hu: Sor

en: Immediate
hu: Azonnal

en: 2 weeks
hu: 2 hét

en: Mail spool expiration
hu: A levelek várakozási sorának érvényességi ideje

en: Recent log entries
hu: Legutóbbi naplóbejegyzések

en: Sender's name
hu: Feladó neve

en: Select all items on this page
hu: Az oldal összes tételének kijelölése

en: Please select at least one item.
hu: Legalább egy tétel kijelölése szükséges.

en: Sender's e-mail
hu: Küldő e-mail címe

en: Enter the sender's e-mail address.
hu: Küldő e-mail címének beírása.
