Views Send (7.x-1.5) - en to is translation catalogue (21 entries)

en: Next
is: Næsta

en: Subject
is: Viðfangsefni

en: Cancel
is: Hætta við

en: Priority
is: Forgangur

en: Message
is: Skilaboð

en: none
is: engin

en: Views
is: Gagnasýn

en: Timestamp
is: Tímastimpill

en: Attachment
is: Viðhengi

en: User ID
is: Auðkenni notanda

en: Recipients
is: Viðtakendur

en: Send e-mail
is: Senda tölvupóst

en: Sender
is: Sendandi

en: To
is: Til

en: From
is: Frá

en: E-mail address
is: Netfang

en: Unlimited
is: Ótakmarkað

en: Send
is: Senda

en: Attachments
is: Viðhengi

en: 1 week
is: 1 vika

en: Go back
is: Til baka
